ثبت نام آنلاین
مهندسی صنایع و مدیریت
  • COMFAR

    ارزیابی طرح های اقتصادی با استفاده از نرم افزار COMFAR محدودیت منابع مالی و اعتباری از یک سو و گستردگی طرح‌ها و پروژه‌های سرمایه‌گذاری از سوی دیگر، تخصیص بهینه منابع مالی و سرمایه‌ای را وارد چالشی جدید نموده است. ارزیابی طرح‌های سرمایه‌گذاری به عنوان شاخه‌ای از اقتصاد مالی، قصد دارد با نگاه توامان به عرضه و تقاضا، تحلیل بازار، بازده، جریانات خالص عایدی و ریسک‌های غیر سیستماتیک در هر پروژه سرمایه‌گذاری، توجیه‌پذیری اجرای یک طرح را ارزیابی نماید. نتایج حاصل، تخصیص بهینه منابع مالی- سرمایه‌ای را بدنبال خواهد داشت. در این دوره، هدف ابتدا، آشنایی شرکت‌کنندگان با مفاهیم ارزیابی مالی و اقتصادی طرح‌ها است. در ادامه و با بهره‌گیری از مفاهیم بنیادی، چگونگی کار با نرم‌افزار تخصصی COMFAR، نحوه ورود اطلاعات و تفسیر خروجی‌ها جهت ارزیابی طرح‌های اقتصادی، به صورت کاملا کاربردی و با مثال‌های عملی، ارائه خواهد گشت.
  • SPSS

    SPSS مخفف STATISTICAL PACKAGE FOR SOCIAL SCIENCE نام یک خانواده نرم‌افزار رایانه‌ای است که برای تحلیل‌های آماری به کار می‌رود. SPSS ار جمله نرم‌افزارهایی است که برای تحلیل‌های آماری در علوم اجتماعی، به صورت بسیار گسترده‌ای استفاده می‌شود. این نرم‌افزار توسط پژوهشگران بازار و داد و ستد، پژوهشگران سلامتی، شرکت‌های نقشه‌برداری، دولتی، پژوهشگران آموزشی، سازمان‌های بازاریابی و… به کار می‌رود. افزون بر تحلیل‌های آماری، مدیریت داده‌ها و مستندسازی داده‌ها نیز از ویژگی‌های این نرم‌افزار هستند.
  • MSPROJECT

    نرم افزار MICROSOFT PROJECT  جزو زیر مجموعه نرم‌افزار های آفیس می باشد که به صورت جدا از پکیج آفیس ارائه می گردد و یکی از قویترین و محبوب‌ترین نرم‌افزارهای موجود در بحث کنترل پروژه محسوب می‌شود. این برنامه تصویر بزرگی از پروژه را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.در واقع این نرم افزار موجب سهولت و بالا بردن دقت عمل در برنامه ریزی، مدیریت و کنترل پروژه می گردد. محیط نرم افزار بیشتر شبیه نرم افزار EXCEL است .نظر به اینکه پروژه های عمرانی متعددی در استان و سراسر کشور در حال اجراست و همه این پروژه ها طبق الزام سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور باید یک کارشناس برنامه ریزی و کنترل پروژه مسلط به نرم افزار داشته باشند لذا فرصت های شغلی متعددی پیش روی این تخصص وجود دارد و از آنجا که کار کنترل پروژه عموما پاره وقت بوده امکان کار کردن برای کاربر در چند پروژه بطور هم زمان وجود دارد.
تمامی حقوق این وبسایت متعلق به آموزشگاه کرمانترونیک می باشد.
طراحی و اجرا : حمید زنگی آبادی