ثبت نام آنلاین
گرافیک
 • AUTOCAD

  AUTOMATIC COMPUTER AIDED DRAFTING نقشه کشی و طراحی خودکار به کمک کامپیوتر این برنامه فصل مشترکی برای نرم افزار های ترسیمی (DRAFTING)، طراحی (DESIGN)، تحلیلی (CAE) و حتی تولیدی(CAM) شده است. کاربرد نرم افزار به گونه ای فراگیر بوده که اکثر برنامه های نظیر که حتی توسط شرکت های دیگری ارایه شده اند با فرمت ورودی و خروجی اتوکد (DWG) سازگاری دارد.اتوکد جدای از نرم افزار بودن ،در حقیقت یک استاندارد جهانی است. در همه جای جهان اگر قرار باشد نقشه ای کشیده شود ، همه آن را با محصولات AUTODESK ترسیم خواهند کرد. مهندسان نقشه کشی و عمران ، معماری ، مکانیک و….. این ابزار را بسیار بهتر از افراد معمولی می شناسند.
 • PHOTOSHOP

  فتوشاپ نرم افزار ویرایشگر حرفه ای است .همه کسانی که با گرافیک کامپیوتری سرو کار دارند ، به نوعی محتاج این نرم افزار هستند. فتوشاپ ابزاری است برای همه کسانی که در کامپیوتر با گرافیک ثابت و حتی متحرک سرو کار دارند . گرافیست ها ، ناشرین کتب و مجلات ، چاپخانه ها ، شرکت های تبلیغاتی ، طراحان سایت ، عکاس ها ، نقاشان هنری طراحان نرم افزارها ، انیمیشن سازها و …. به فتوشاپ احتیاج دارند . نرم افزار Photoshop محبوب ترین برنامه برای ایجاد و اصلاح تصاویر است . این نرم افزار اجازه می دهد تا کاربران تصویر خود را به راحتی دستکاری ، برش و تغییر اندازه دهند . این نرم افزار بیشتر در میان عکاسان و طراحان گرافیک حرفه ای محبوب است . اگر چه فتوشاپ برای ویرایش عکس ها و پرینت طراحی شده ، اما فتوشاپ به طور فزاینده ای برای تولید عکس مخصوص وب استفاده می شود .
 • 3D MAX 

  یکی از قدرتمند ترین برنامه های طراحی مدلهای سه بعدی، انیمیشن سازی و رندرینگ در عرصه گرافیک کامپیوتری است که توسط شرکت AUTODESK عرضه گردیده است. ساختن مدلهای سه بعدی ساختمان، اختصاص متریال های مورد نظر به اجسام، استفاده از منابع نوری مختلف جهت نورپردازی صحنه، به کارگیری دوربین ها و ذخیره نقاط دید (VIEW)، ایجاد تصاویر پرداخت شده (RENDER) توسط موتور های رندر گیری V-RAY و در نهایت ایجاد تصاویر سه بعدی از فضای داخلی ساختمان، نمای بیرونی، طراحی سایت و Design های مختلف می باشد.
 • REVIT

  نرم افزار REVIT را می توان بعنوان قوی ترین و سریعترین نرم افزار نقشه کشی و طراحی معماری نام برد. روند کار برپایه ی ترسیم همزمان دو بعدی و سه بعدی می باشد که اطلاعات طراحی ساختمان توسط کاربر به نرم افزار داده شده و بر اساس آن مدل ساختمان ترسیم می شود. المان های ساختمان از جمله در، پنجره ، پله و سایر جزییات بصورت تیپ بندی شده به راحتی بر روی مدل پیاده سازی و به روز می شوند. کیفیت نورپردازی، متریال و رندرینگ این برنامه با نرم افزارنظیر D MAX 3 برابری نموده. همچنین این نرم افزار نقشه های فاز دو و نقشه های اجرائی را به همراه لیست مواد مصالح مصرفی (لیستوفر) ارایه می دهد. که سیستم ترسیم در آن به صورت مدلسازی همزمان 2 بعدی و 3 بعدی به صورت هوشمند است.از آنجا که شرکت سازنده این محصول با نرم افزار AUTO CAD یکی می باشد لذا کاربران برنامه اتوکد به راحتی می توانند با آن کار کنند و یادگیری و عملیات ترسیم برای آنها بسیار لذت بخش خواهد بود.
تمامی حقوق این وبسایت متعلق به آموزشگاه کرمانترونیک می باشد.
طراحی و اجرا : حمید زنگی آبادی